2. Förfarande
Förfarande
Titel: Standardsystem för kund, order och produkthantering
Beskrivning: Bolagsverket bjuder in anbudsgivare att lämna ansökan gällande Standardsystem för kund, order och produkthantering som levereras on-premises. Vi avser att teckna avtal med en anbudsgivare för en period om 10 år. Vi har beslutat att inte dela upp avtalet i separata delar då uppdraget är lämpligt för en leverantör.
Intern identifierare: AD 3281/2025
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000