573760-2022 - ResultatSverige-Johanneshov: Golvbeläggning och väggbeklädnad
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Golventreprenadtjänster - Samordnad upphandling Hälsingland
Referensnummer: 20/41
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45430000 Golvbeläggning och väggbeklädnad
II.1.4.
Kort beskrivning
Samordnad upphandling av golvtjänster för medlemsbolag i Hälsingland. För mer information se AFB.22
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45431000 Golv- och plattläggning, 45431100 Läggning av golvplattor, 45432100 Golvläggning och beläggning, 45432110 Golvläggning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen