573763-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – System- och stödtjänster – Digitala personalakter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDigitala personalakter
BeskrivningBodens kommun har behov av ett digitalt system för personalakter samt stödtjänster, och inbjuder er härmed att lämna anbud.
Intern identifierareKS-2023-926
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDigitala personalakter