573798-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Undertrycksbehandling av sår
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUndertrycksbehandling av sår
Beskrivningregionens samlade behov av produkter för undertrycksbehandling av sår
Intern identifierareRS 2025-01503
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000