57381-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Möbler – Metallsängar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMetallsängar
BeskrivningMigrationsverket avser att upphandla metallsängar. Denna upphandling ersätter tidigare annonserad upphandling Metallsängar 3.2.1-2023-15737 som blev avbruten 2023-12-14.
Intern identifierare3.2.1-2024-230
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000