Huvudsaklig CPV-kod 45331210 Installation av ventilation
II.1.4.
Kort beskrivning
Ventilationsarbeten i Henriksdals reningsverk i och omkring biolinje 2 till och med 7.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39350000 Utrustning för avloppsrening, 45232400 Anläggningsarbeten för avlopp, 45252000 Bygg- och anläggningsarbeten: avlopps- och vattenreningsverk och avfallsförbränningsanläggningar, 45252130 Utrustning till anläggning för avloppsrening, 45252200 Utrustning till reningsverk
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen