57464-2026 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Ramavtal utredning och projektering grundvattenteknik
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal utredning och projektering grundvattenteknik
BeskrivningUtredning och projektering av grundvattenteknik.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117032:Lot:1