Förfrågan avser ramavtal gällande Kretslopp och vattens behov av olika typer av rörkopplingar i DN 16 - DN 1000 mm. Beräknad årsvolym är cirka 3500 rörkopplingar med den större volymen (2/3) på de mindre dimensionerna (16 - 63 mm).
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 45 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44163230 Rörkopplingar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen