574656-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Färger – Industrifärg C3
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelIndustrifärg C3
BeskrivningC-3 klassad industrifärg till Renovas verkstäder och övrig verksamhet.
Intern identifierare0294/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44810000 Färger
Ytterligare klassificering (cpv): 44812200 Oljefärg och vattenburen färg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningKorrossionsskydd klass C-3 industrifärg till Renovas verkstäder och övrig verksamhet.
Intern identifierareIndustrifärg C3