2. Förfarande
Förfarande
Titel: Organisations- och processkonsulter
Beskrivning: DIS
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: 2021-011
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000