Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Light Remote Initiators.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 35300000 Vapen, ammunition och tillhörande delar
II.1.4.
Kort beskrivning
Light Remote Initiators, 70 pcs.
Training & Documentation.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 8 130 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 35300000 Vapen, ammunition och tillhörande delar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen