574908-2021 - ResultatSverige-Nynäshamn: System- och stödtjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetssystem
Referensnummer: SUN2021-046
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72250000 System- och stödtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingsförfarande
Denna upphandling genomförs som förhandlat förfarande med föregående annonsering enligt Lag (2016:1145) om offentlig upphandling (LOU).
Detta dokument utgör inbjudan att ansöka om att få lämna anbud.
Samtliga upphandlingsdokument kommer göras tillgängliga via TendSign
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen