Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster, 77400000 Zoologiska tjänster, 92533000 Tjänster i naturreservat
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde