57493-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Upphandling av sterilemballage och containersystem
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av sterilemballage och containersystem
Beskrivningavser upphandling av samtlig förbrukning till sterilcentraler och tandvårdskliniker inklusive ultraljudsbad
Intern identifierareRS 2024-00029
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000