2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dramapedagoger och koordinator till projekt Energiagenterna 2027
Beskrivning: Denna upphandling avser dramapedagoger och koordinator till projekt Energiagenterna. Projektet syftar till att genom ett upplevelsebaserat lärande väcka förskolebarns nyfikenhet och lust att vilja utforska och upptäcka tillsammans med sina pedagoger och förskolekamrater.
Intern identifierare: SISAB 2026/71
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning, 79990000 Diverse företagstjänster, 80000000 Undervisning och utbildning, 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster, 92300000 Underhållningstjänster, 92310000 Konstnärligt och litterärt skapande samt tolkningar, 92500000 Biblioteks-, arkiverings-, musei- och övriga kulturtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Dramapedagoger och koordinator till projekt Energiagenterna 2027