574985-2021 - ÄndringSverige-Kumla: Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Byggtekniska konsulttjänster, Kumla Kommun
Referensnummer: SBN 2021/536
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Härmed inbjuds ni att inkomma med anbud gällande ramavtal för konsulttjänster med efterfrågade tjänsterna Arkitekt, byggnadskonstruktion, el-och telekonstruktion och VVS-konstruktion inkl. sprinkler.
Förfrågningsunderlaget innehåller samtliga förutsättningar och krav som gäller för anbudsgivning. Vi emotser ert anbud med intresse.