574989-2021 - ÄndringSverige-Arvidsjaur: Måltidsleveranser
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mattransporter
Referensnummer: UH-2021-129
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55521200 Måltidsleveranser
II.1.4.
Kort beskrivning
Arvidsjaurs kommun inbjuder er härmed att inkomma med anbud i enlighet med annonserade upphandlingsdokument. Avtalet omfattar kommunens behov av mattransporter inom centralorten. Beställaren har för avsikt att teckna avtal med en (1) leverantör för hela uppdraget.