See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS Bitr. projektledare/Byggledare Göteborg
Beskrivning: Akademiska Hus har just nu behov av en biträdande projektledare och byggledare som bistår i olika projekt inom Göteborg inom en begränsad tidsperiod.
Intern identifierare: 24/130
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsformulär