Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitalt bedömningsverktyg
Referensnummer: UPP 2023/26
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48810000 Informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Ett digitalt verktyg för bedömning av studenter. Verktyget ska samla in, bearbeta och analysera information baserat på studenternas självständighetsutveckling vad gäller färdighetsträning. Det digitala verktyget ska möjliggöra registrering både via mobilapplikation och webbgränssnitt.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48100000 Programvara för särskild industri, 48219300 Programvara för administration, 48330000 Programvara för schemaläggning och produktivitet, 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 48445000 Programvara för kundhantering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen