575036-2025 - Resultat
Sverige – Skyltar och liknande föremål – Informationsskyltar med tillhörande tjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInformationsskyltar med tillhörande tjänster
BeskrivningEnligt upphandlingsdokument
Intern identifierare2024-120
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44423400 Skyltar och liknande föremål
Ytterligare klassificering (cpv): 31523000 Upplysta skyltar och namnskyltar, 31523200 Permanenta informationsskyltar, 34928470 Skyltning, 34928472 Skyltar, 44423450 Namnskyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000