575126-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Tolktjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tolkförmedlingstjänster Platstolk
Referensnummer: Af-2023/0051 9378
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79540000 Tolktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Beskrivning av kontraktsföremålet
Arbetsförmedlingen inbjuder till att lämna anbud i ramavtalsupphandling av Tolkförmedlingstjänster Platstolk.
Sista anbudsdag
Anbud ska vara Arbetsförmedlingen tillhanda senast:
2023-09-21 23:59.
Observera att eventuell support från Mercell TendSign endast ges under kontorstid.
Anbudsöppning kommer att ske: 2023-09-22 07:00.