575130-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Uthyrning av lastbilar med förare – Inhyrning av lastbil med förare Falköpings kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInhyrning av lastbil med förare Falköpings kommun
BeskrivningFalköpings kommuns behov av inhyrning av lastbilar med förare.
Intern identifierare26/150
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60181000 Uthyrning av lastbilar med förare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000