5752-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter – Ramavtal inköp av catering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster - Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal inköp av catering
BeskrivningUpphandlingen avser cateringen som en helhetslösning.
Intern identifierareKS24.210
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 55520000 Catering, 55523000 Catering för övriga företag eller övriga institutioner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000