575214-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Övervakningskameror
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kameror i trygghetsskapande syfte
Referensnummer: 2.4.1-8843/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35125300 Övervakningskameror
II.1.4.
Kort beskrivning
Kameraövervakning