2. Förfarande
Förfarande
Titel: RM12 Gripen C/D
Beskrivning: Upphandlingen avser RM12 tillhörande JAS 39 C/D.
Intern identifierare: 24FMVU995
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50211100 Underhåll av flygplan
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: RM12 Gripen C/D