2. Förfarande
Förfarande
Titel: Support, underhåll och uppgraderingar - Diver och Spectre
Beskrivning: Tillväxtverket avser att upphandla programvaruunderhåll och teknisk support för The Diver Platform, Spectre och Measure factory (programvarorna).
Intern identifierare: Ä 2025-1172
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72266000 Programkonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Annonserad upphandling
Intern identifierare: 1732343
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 1. Svar på krav (föredraget alternativ)
Intern identifierare: 1732344