57538-2020 - ÄndringSverige-Vänersborg: Arkitekttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Västfastigheter- Tekniska konsulttjänster -Arkitekt kvalificerad
Referensnummer: FAST 2019-01202
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71200000 Arkitekttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av arkitekttjänster enligt förfrågningsunderlaget.