2. Förfarande
Förfarande
Titel: GLS 2026/12: Hårdvara
Beskrivning: Upphandling av PC, surfplattor och mobiltelefoner för V6-kommunerna.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30213000 Persondatorer, 30213100 Bärbara datorer, 30230000 Datorrelaterad utrustning, 32250000 Mobiltelefoner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner, 30213000 Persondatorer, 30213100 Bärbara datorer, 30230000 Datorrelaterad utrustning