Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ledarutveckling, grupputveckling och organisationskultur
Referensnummer: KS/2022:00395
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal avseende ledaskapsutveckling, grupputveckling, organisationskultur och ledarprogram.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 15 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen