575466-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Transport av flis
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av flis
Beskrivning: Transport av flis till anläggningar inom Göteborg Energi och Mölndal Energi
Intern identifierare: 25-0052
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000