575474-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten – Avstängningsmaterial , trafikanordningar inkluderat TMA bil i Katrineholm
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvstängningsmaterial , trafikanordningar inkluderat TMA bil i Katrineholm
BeskrivningAvstängningsmaterial, trafikanordningar inkluderat TMA bil i Katrineholm
Intern identifierare24/228
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34920000 Vägutrustning, 34928000 Vägtillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelDel 1 (1)