575764-2025 - Resultat
Sverige – Mobiltelefoner – Mobiltelefoner
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMobiltelefoner
BeskrivningUppdraget innebär att leverera mobiltelefoner och tillbehör till Beställaren i enlighet med krav och villkor i upphandlingsdokumenten. Upphandlingen omfattar: - Fabriksnya mobiltelefoner. - Begagnade mobiltelefoner. - Tillbehör till mobiltelefoner såsom displayskydd, skal, laddare, hörlurar samt övriga tillhörande tillbehör. Option - Felsökning och reparationer utanför garanti.
Intern identifierare2024-03 DA
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000