Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
kv. Måsholmen 33 - DE 15230 Tätskiktsentreprenaden utvändigt
Referensnummer: 2021-5085
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45261200 Takläggning och takmålning
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenaden omfattar utvändiga tätskikt på tak, terrasser, källarytterväggar, under fönster, fönsterdörrar, entrépartier etc.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45261200 Takläggning och takmålning, 45261214 Läggning av asfaltpapp
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen