2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kopieringspapper pall & box
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument
Intern identifierare: KS2024/7608 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30192000 Kontorsmateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara, 30100000 Kontorsmaskiner, kontorsutrustning och kontorsmateriel, utom datorer, skrivare och möbler, 30197000 Mindre kontorsartiklar, 30197620 Skrivpapper, 30197630 Tryckpapper, 30197643 Kopieringspapper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generellt