575948-2025 - Resultat
Sverige – Tjänster utförda av parkeringsvakter – Parkeringsövervakning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelParkeringsövervakning
BeskrivningParkeringsövervakning gatumark (allmän platsmark) som avses i 1§ lag om kommunal parkeringsövervakning (1987:24) inom Sundsvalls kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104177:Lot:1