2. Förfarande
Förfarande
Titel: Operatörstjänster för fast och mobil telefoni
Beskrivning: Uppdraget i denna upphandling innebär att Leverantören ska leverera och tillhandahålla operatörstjänster för fast och mobil telefoni.
Intern identifierare: RJL 2024/2517
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 64212000 Mobiltelefontjänster, 64214200 Telefonväxeltjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Operatörstjänster