575979-2025 - Planering
Sverige – Ultraljudsapparat – Extern Remiss Ultraljudssystem hjärt- och kärlundersökningar
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern Remiss Ultraljudssystem hjärt- och kärlundersökningar
BeskrivningExtern Remiss Ultraljudssystem hjärt- och kärlundersökningar
Intern identifierareUPPH2025-00235
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33112200 Ultraljudsapparat