Välkommen att lämna anbud i Norrköpings kommuns upphandling ”Organisationskonsulter”. Upphandlingen omfattar organisationsutveckling under den i upphandlingsdokumentet "Ramavtal" angivna avtalsperioden.
En detaljerad beskrivning av innebörden och omfattningen av ovan angivna tjänster framgår av bilaga Ramavtal samt övriga upphandlingsdokument.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79411000 Allmän organisationsrådgivning