576080-2022 - ÄndringSverige-Falun: Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal konsulttjänster, Upphandling av sprinkler
Referensnummer: FN 2022/206
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av sprinkler. Avtalsperiod 2023-01-01-2024-12-31 med möjlighet till förlängning.