2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av avfall till förbränning
Beskrivning: Uppdraget omfattar transport av avfall till förbränning, från Moskogen avfallsanläggning till Nybro Energis kraftvärmeverk i Nybro.
Intern identifierare: 24KSRR75
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000