576103-2025 - Resultat
Sverige – Förmedling av personal, även tillfälligt anställda – Upphandling av konsultmäklare på områdena A - Miljö, samhällsbyggnad, teknik och service, och B - IT samt verksamhets- och organisationsutveckling
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av konsultmäklare på områdena A - Miljö, samhällsbyggnad, teknik och service, och B - IT samt verksamhets- och organisationsutveckling
Beskrivning: Strängnäs kommun samt koncernbolagen Strängnäs Fastighets AB och Strängnäs Bostads AB bjuder in till lämnande av anbud vad gäller ramavtal avseende konsultmäklartjänster. Upphandlingen är uppdelad i 2 anbudsområden: A - Miljö, samhällsbyggnad, teknik och service, och B - IT samt verksamhets- och organisationsutveckling.
Intern identifierare: KS/2025:223
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del - Konsultmäklartjänster
Beskrivning: Upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1688226
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde A - Miljö, samhällsbyggnad, teknik och service
Beskrivning: Konsultmäklartjänster inom området miljö, samhällsbyggnad, teknik och service
Intern identifierare: 1688225
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde B - IT samt verksamhets- och organisationsutveckling
Beskrivning: Konsultmäklartjänster inom området IT samt verksamhets- och organisationsutveckling
Intern identifierare: 1696636