576113-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snöröjning – Utemiljöentreprenad samt snö och halkbekämpningsentreprenader, AB Nynäshamnsbostäder
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtemiljöentreprenad samt snö och halkbekämpningsentreprenader, AB Nynäshamnsbostäder
BeskrivningDenna upphandling genomförs av AB Nynäshamnsbostäder som bjuder in till anbudsgivning i upphandlingen av utemiljöentreprenad samt snöröjning och halkbekämpning.
Intern identifierare26/278
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSnöröjning, AB Nynäshamnsbostäder
BeskrivningUtemiljöentreprenad samt snö- och halkbekämpningsentreprenad
Intern identifierare1921245-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelUppgifter om anbudsgivande företag (1)
Intern identifierare1949034-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelUppgifter om anbudsgivande företag
Intern identifierare1921247-2