2. Förfarande
Förfarande
Titel: Serviceresor Storuman- och Vilhelmina norra
Beskrivning: Uppdraget omfattar serviceresor i Västerbotten på följande primärområden: - Storuman norra - Vilhelmina norra Upphandlingen omfattar två (2) separata ramavtal, ett för varje primärområde.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Storuman norra
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115902:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 60112000 Kollektivtrafik på väg, 60100000 Vägtransporter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Vilhelmina norra
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115902:Lot:2