2. Förfarande
Förfarande
Titel: Plastikkirurgi av buk och bröst
Beskrivning: Plastikkirurgi (buk- och bröstplastik) för bland annat patienter som genomgått gastric by-pass.
Intern identifierare: RJL 2024/2547
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000