See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kaffe
Beskrivning: Upphandlingen omfattar återkommande leveranser av mellanrostat kaffe i enlighet med kommunens behov under hela avtalsperioden.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15861000 Kaffe
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115276:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 15861100 Rostat kaffe