576527-2024 - Resultat
Sverige – Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter – Skadedjursbekämpning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkadedjursbekämpning
BeskrivningUpphandling avseende Skadedjursbekämpning.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91534:Lot:1
Optioner
Beskrivning av alternativenOptioner inom skadedjursbekämpning.