2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Glasmästeriarbeten
Beskrivning: Lunds kommun vill med detta bjuda in intresserade leverantörer till att delta och inkomma med värdefull information i denna RFI inför kommande upphandling av Glasmästeriarbeten. Observera att detta inte är en upphandling.
Intern identifierare: 25/101
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45441000 Glassättning
Ytterligare klassificering (cpv): 14820000 Glas