2. Förfarande
Förfarande
Titel: Polyaluminumklorid
Beskrivning: Ramavtal för leverans av polyaluminiumklorid som används vid direktfällning i Gryaabs avloppsreningsverk.
Intern identifierare: 24/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24312123 Polyaluminiumklorid
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000