2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rehabilitering av patienter med cancersjukdomar
Beskrivning: Upphandlingen avser rehabilitering av patienter med cancersjukdomar.
Intern identifierare: 2024-POL000367
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandlingen avser rehabilitering för patienter med cancersjukdomar.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85111400 Sjukhusrehabilitering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter - Under tröskelvärde (1) (2)
Beskrivning: Upphandlingen avser rehabilitering för patienter med cancersjukdomar.
Intern identifierare: 1651227-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation Sjukvårdstjänster (1)
Intern identifierare: 1651228-1