2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reservdelar Fordon
Beskrivning: Samhällsbyggnadsförvaltningen, Lindesbergs kommun (härefter UM), inbjuder härmed till upphandling av ramavtal för reservdelar till registreringspliktiga fordon under 3,5 ton.
Intern identifierare: KS-2025-00238
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34330000 Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000